| Autor |
Wiadomość |
Nazgul
exmortis

Dołączył: 09 Gru 2007 Posty: 268 Skąd: Poznań |
|
whatever |
|
Nie jestem zwolenniczką offtopów, ale doszły mnie słuchy, że bez tego nie da się żyć XD
No więc prosz!
Przy okazji zacznę może temat wieczorków koncertowych, co by nie zawalać pv'kowych requestów.
Na mój gust wyglądałoby to mniej więcej na zasadzie wegetowania w jednym miejscu przed projektorem z "czymś" do picia ^^ A kwestia wybieranych koncertów polegałby pewnie na requestach, albo dniu tematycznym z danym zespołem (hmm... przebrnąć przez wszystkie dvd Diru w jeden wieczór x.X o shit!)
Kto jest chętny - łapka do góry XD
|
|
| Pon Maj 12, 2008 12:19 |
|
 |
Reklama
|
|
| Pon Maj 12, 2008 12:19 |
|
 |
aniloratka

Dołączył: 27 Sty 2008 Posty: 52 Skąd: Poznań |
|
|
| Pon Maj 12, 2008 20:28 |
|
 |
Kodo

Dołączył: 13 Gru 2007 Posty: 88 Skąd: Warszawa |
|
|
|
wszystkie kończyny w górze ! 
_________________ + First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man + |
|
| Wto Maj 13, 2008 13:39 |
|
 |
marron

Dołączył: 16 Maj 2008 Posty: 6 Skąd: poznan. |
|
|
|
me tez... z tym, ze czy moglibysmy sobie odpuscic juz na wstepie dir en grey?
KAZDY na pewno widzial ich dvd, zna ich muzyke, numer buta i daty urodzenia.
XDDD
|
|
| Sob Maj 17, 2008 11:10 |
|
 |
Nazgul
exmortis

Dołączył: 09 Gru 2007 Posty: 268 Skąd: Poznań |
|
|
|
bez Diru? XDDDDDDDDDDDDDDDDD
DieZu nie rycz XDDDD
Spoko - po imprezie zobaczymy co da się zrobić z wieczorkami koncertowymi ^^
Tutaj możecie już wrzucać swoje propozycje ^^
NAZGULOWE GŁOSUJE NA LYNCH. I DESPY!!! ^O^/ OI!
|
|
| Sob Maj 17, 2008 12:16 |
|
 |
aniloratka

Dołączył: 27 Sty 2008 Posty: 52 Skąd: Poznań |
|
|
|
łiii łiii (z francuskim akcentem)
anilo zobaczy wszystko co jest związane z jrockiem ;p
|
|
| Sob Maj 17, 2008 13:28 |
|
 |
marron

Dołączył: 16 Maj 2008 Posty: 6 Skąd: poznan. |
|
|
|
no bo wszedzie jest... dir, dir, dir i jeszcze dir! *otwiera lodowke* o, dir.
lynch. (jako, ze wydali juz koncert!!!!!!!!)
deathgaze (moze cos wydadza do tego czasu, w sensie koncertowego)!
12012~~~~
|
|
| Sob Maj 17, 2008 14:13 |
|
 |
Rhunaya

Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 51 Skąd: Poznań |
|
|
|
to ja bede oryginalna w mojej monotematycznosci:
BUCK-TICK 'Devil and Freud'
ale bardzo sie upierac nie bede, bo ku...wa pic nie moge, a wode mineralna moge sobie rownie dobrze saczyc w chacie...
<Rhun>
|
|
| Sob Maj 17, 2008 21:06 |
|
 |
GrayLady23
cerber
Dołączył: 21 Gru 2007 Posty: 157 Skąd: Poznan |
|
|
|
mam znajoma, ktorej wystarczylo zjesc paczka z nadzieniem ajerkonialowym i zapic to woda mineralna gazowana i miala ostra lufe po tym. pierwszy raz w zyciu widzialam wtedy kogos, kto sie uwalil zwykla woda gazowana kupiona wczesniej w spozywczym sklepie. 
|
|
| Pon Maj 19, 2008 10:51 |
|
 |
Rhunaya

Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 51 Skąd: Poznań |
|
|
|
hmmm... to moze tez powinnam sprobowac...? tylko ze za ajerkoniakiem nie przepadam... ale przemysle, dzieki ^^
|
|
| Pon Maj 19, 2008 17:44 |
|
 |
sariel

Dołączył: 19 Maj 2008 Posty: 6 Skąd: z boku |
|
|
|
chetnie zobaczylbym koncert lynch
tak na duzym ekranie
a tak to dodam jeszcze unsraw
|
|
| Pon Maj 19, 2008 20:24 |
|
 |
Kodo

Dołączył: 13 Gru 2007 Posty: 88 Skąd: Warszawa |
|
|
|
^lynch. to wręcz obowiązek tak na dużym ekranie 
_________________ + First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man + |
|
| Wto Maj 20, 2008 22:05 |
|
 |
KyoRu

Dołączył: 28 Maj 2008 Posty: 106 Skąd: Poznań |
|
|
|
ja tam moge ogladac kazdy koncert byle by w doborowym towarzystwie^^
A Diru nigdy dosc szvzególnie Blitz 5days-day2 i 5 Ugly Kingdom kiedy to kamera tak przybliza widok na oczy Kyo *.*
Btw...ja niewidziałam wszystkich ich koncertów==' i gazetów tez =='
_________________ www.lastfm.pl/user/xvarulfx |
|
| Sro Maj 28, 2008 11:25 |
|
 |
DieZu
exmortis

Dołączył: 12 Gru 2007 Posty: 139 Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team |
|
|
|
marron
 |
 |
no bo wszedzie jest... dir, dir, dir i jeszcze dir! *otwiera lodowke* o, dir. |
o fuck! masz Diry w lodówce?! odDAJ! odDAJ! skoro nie chcesz! chętnie przyjmę! w każdej ilości ^___^
a tak serio to nie chodzi o to żeby oglądać tylko to czego się nie widziało tylko właśnie o oglądanie wspólnie, w dobrym towarzystwie i na dużym ekranie ^^
jeden koncert Dirów na jeden wieczór chyba da się przeżyć, a jeśli będzie tematyczny wieczór to raz można nie przyjść- pozwalamy XDDD
|
|
| Sro Maj 28, 2008 14:14 |
|
 |
kyote_ugly

Dołączył: 25 Maj 2008 Posty: 37
|
|
|
|
wszystkie koncerty dega pod rząd chronologicznie to coś co tygryski lubią najbardziej *^^*... a powaznie to dysponuje knotowymi i limitowanymi edycjami więc moge sie poświecić, pojechac te niecale 3 godziny pociagiem przywieźć i sie pozachwycać z doborowym fanostwem... i tak... jak jeden tematyczny wieczor to raz mozna nie przyjść ;]
a poza tym to chętnie lynch i jda *^^*
a tak swoją drogą jakby mial ktoś w świetnej jakości koncerty gackta to tez mozna obejrzeć bo mówice co chcecie ale jest wystepy to teatr i cieszą oko (odezwal sie ten co gackta raczej nie slucha xPPP)
|
|
| Sro Maj 28, 2008 21:26 |
|
 |
Reklama
|
|
| Sro Maj 28, 2008 21:26 |
|
 |
|