Forum Roaring in the Dark Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
whatever
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
whatever
Autor Wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post whatever Odpowiedz z cytatem
Nie jestem zwolenniczką offtopów, ale doszły mnie słuchy, że bez tego nie da się żyć XD
No więc prosz!

Przy okazji zacznę może temat wieczorków koncertowych, co by nie zawalać pv'kowych requestów.
Na mój gust wyglądałoby to mniej więcej na zasadzie wegetowania w jednym miejscu przed projektorem z "czymś" do picia ^^ A kwestia wybieranych koncertów polegałby pewnie na requestach, albo dniu tematycznym z danym zespołem (hmm... przebrnąć przez wszystkie dvd Diru w jeden wieczór x.X o shit!)
Kto jest chętny - łapka do góry XD
Pon Maj 12, 2008 12:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Maj 12, 2008 12:19
aniloratka



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
łapka w górze Very Happy
Pon Maj 12, 2008 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kodo



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
wszystkie kończyny w górze ! Very Happy

_________________
+ First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man +
Wto Maj 13, 2008 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marron



Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 6
Skąd: poznan.

Post Odpowiedz z cytatem
me tez... z tym, ze czy moglibysmy sobie odpuscic juz na wstepie dir en grey?
KAZDY na pewno widzial ich dvd, zna ich muzyke, numer buta i daty urodzenia.
XDDD
Sob Maj 17, 2008 11:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
bez Diru? XDDDDDDDDDDDDDDDDD
DieZu nie rycz XDDDD

Spoko - po imprezie zobaczymy co da się zrobić z wieczorkami koncertowymi ^^
Tutaj możecie już wrzucać swoje propozycje ^^
NAZGULOWE GŁOSUJE NA LYNCH. I DESPY!!! ^O^/ OI!
Sob Maj 17, 2008 12:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aniloratka



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
łiii łiii (z francuskim akcentem)
anilo zobaczy wszystko co jest związane z jrockiem ;p
Sob Maj 17, 2008 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marron



Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 6
Skąd: poznan.

Post Odpowiedz z cytatem
no bo wszedzie jest... dir, dir, dir i jeszcze dir! *otwiera lodowke* o, dir.

lynch. (jako, ze wydali juz koncert!!!!!!!!)
deathgaze (moze cos wydadza do tego czasu, w sensie koncertowego)!
12012~~~~
Sob Maj 17, 2008 14:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Rhunaya



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
to ja bede oryginalna w mojej monotematycznosci:
BUCK-TICK 'Devil and Freud'

ale bardzo sie upierac nie bede, bo ku...wa pic nie moge, a wode mineralna moge sobie rownie dobrze saczyc w chacie...

<Rhun>
Sob Maj 17, 2008 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
mam znajoma, ktorej wystarczylo zjesc paczka z nadzieniem ajerkonialowym i zapic to woda mineralna gazowana i miala ostra lufe po tym. pierwszy raz w zyciu widzialam wtedy kogos, kto sie uwalil zwykla woda gazowana kupiona wczesniej w spozywczym sklepie. Wink
Pon Maj 19, 2008 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rhunaya



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
hmmm... to moze tez powinnam sprobowac...? tylko ze za ajerkoniakiem nie przepadam... ale przemysle, dzieki ^^
Pon Maj 19, 2008 17:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sariel



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 6
Skąd: z boku

Post Odpowiedz z cytatem
chetnie zobaczylbym koncert lynch
tak na duzym ekranie Razz

a tak to dodam jeszcze unsraw
Pon Maj 19, 2008 20:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kodo



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
^lynch. to wręcz obowiązek tak na dużym ekranie Very Happy

_________________
+ First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man +
Wto Maj 20, 2008 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KyoRu



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 106
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
ja tam moge ogladac kazdy koncert byle by w doborowym towarzystwie^^

A Diru nigdy dosc szvzególnie Blitz 5days-day2 i 5 Ugly Kingdom kiedy to kamera tak przybliza widok na oczy Kyo *.*

Btw...ja niewidziałam wszystkich ich koncertów==' i gazetów tez =='

_________________
www.lastfm.pl/user/xvarulfx
Sro Maj 28, 2008 11:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DieZu
exmortis


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 139
Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team

Post Odpowiedz z cytatem
marron
Cytat:
no bo wszedzie jest... dir, dir, dir i jeszcze dir! *otwiera lodowke* o, dir.
o fuck! masz Diry w lodówce?! odDAJ! odDAJ! skoro nie chcesz! chętnie przyjmę! w każdej ilości ^___^

a tak serio to nie chodzi o to żeby oglądać tylko to czego się nie widziało tylko właśnie o oglądanie wspólnie, w dobrym towarzystwie i na dużym ekranie ^^
jeden koncert Dirów na jeden wieczór chyba da się przeżyć, a jeśli będzie tematyczny wieczór to raz można nie przyjść- pozwalamy XDDD
Sro Maj 28, 2008 14:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
kyote_ugly



Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 37

Post Odpowiedz z cytatem
wszystkie koncerty dega pod rząd chronologicznie to coś co tygryski lubią najbardziej *^^*... a powaznie to dysponuje knotowymi i limitowanymi edycjami więc moge sie poświecić, pojechac te niecale 3 godziny pociagiem przywieźć i sie pozachwycać z doborowym fanostwem... i tak... jak jeden tematyczny wieczor to raz mozna nie przyjść ;]
a poza tym to chętnie lynch i jda *^^*
a tak swoją drogą jakby mial ktoś w świetnej jakości koncerty gackta to tez mozna obejrzeć bo mówice co chcecie ale jest wystepy to teatr i cieszą oko (odezwal sie ten co gackta raczej nie slucha xPPP)
Sro Maj 28, 2008 21:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 28, 2008 21:26
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Roaring in the Dark  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online