Forum Roaring in the Dark Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
ORGANIZACJA vol 2
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » organizacja Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
ORGANIZACJA vol 2
Autor Wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post ORGANIZACJA vol 2 Odpowiedz z cytatem
adres mailowy
ritd@wp.pl

adres strony
http://ritd.pl.tl/Home.htm

Nazgul gg [błagam o litość >.<]
8278184

DieZu gg [rzadziej dostępna ^^]
4534402
Nie Mar 02, 2008 22:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Mar 02, 2008 22:52
Rhunaya



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
ale dlaczego w Syfie???? Piwnica nas juz nie lubi????
Wto Mar 04, 2008 17:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikuchi



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
U Bazyla jest klimacik, nie narzekać "nie zaglądaj do kieliszka bo zobaczysz bazyliszka", ten klub ma duszę hehe
Wto Mar 04, 2008 18:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Jak napisał kikuchi, mimo że Piwnica była łatwa do odnalezienia, to U Bazyla jest, moim zdaniem, lepszy klimat ^^ Zresztą teraz nie przyjdą przypadkowi ludzie, którzy tylko przewracali oczami na sam dźwięk jrocka ^^
Wto Mar 04, 2008 19:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
nooo... u bazyla ma swoj klimacik. kiedys namietnie przylazily tam kinder-metale/ kinder-satanisci. jak jest teraz to nie wiem, bo dawno tam mnie nie bylo.

ciekawe czy i teraz pewne 'wazne panie' beda narzekaly, ze klub jest ponownie beznadziejny? Nazgul - jesli to uslysze od nich to czy moge podejsc i im powiedziec kilka milych slowek? moge? moge? pytam o zgode tak na wszelki wypadek. Very Happy
Wto Mar 04, 2008 20:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
U Bazyla, to klub co najmniej integracyjny XD Swojego czasu przychodziło tam kilka ciekawych grupek Razz

Gray, masz moje błogosławieństwo XD
Wto Mar 04, 2008 22:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rhunaya



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
nooo - jezeli narzekaly na piwnice to ja proponuje spisywac ich komentarze o Bazylu i potem stworzyc z tego osobny komediowy topik na tym forum Very Happy

a kinder-metalami nie ma sie co przejmowac - wychodza przed 22 Very Happy
Wto Mar 04, 2008 22:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
o! to dobry pomysl. to moze teraz oprocz biegania z aparatem foto to bede tez miala przy sobie dyktafon? nagra sie, zrobi mp3 i wrzuci by sobie wrzyscy odsluchali tego majaczenia. Very Happy

Nazgul dzieki Ci Dobra Kobieto. :*
Wto Mar 04, 2008 23:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elfstone



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda, że robicie w Bazylu następną imprezę.

Dla mnie Bazyl to zwykła mordownia i miejsce przesiadywania nieletnich.
Dusze to mają takie knajpki jak Brogans, Kultowa, Bunuba itp.
Wto Mar 18, 2008 15:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
elfstone wybacz ale w przypadku bunuby sie nie zgodze. jest to najbardziej beznadziejna i tragiczna knajpka, w jakiej mialam okazje byc. i naprawde juz nigdy tam nie pojde (no chyba, ze mnie ktos przekupi, ale cena bedzie duuuuuza Very Happy ).

poza tym te ich j-rock party to tez jakies wielkie nieporozumienie. mialam okazje byc na 3 pierwszych edycjach i jesli pozostale tez tak wygladaja to prosze organizatorow by zakonczyli ta zenade. bo wiekszej kupy to ja dawno nie widzialam.

natomiast w kwestii bazyla to uwazam, ze wybor jest bardzo dobry.

koniec i kropka. Very Happy
Sro Mar 19, 2008 00:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
W większości klubów są tzw ograniczenie wiekowe co już zmniejszyło ilość ewentualnych miejsc na impreze. W następnym rzucie odpadały te, które nie miały wystarczającej ilości "przestrzeni użytkowej" (tudzież w ogóle nie było parkietu)... i tak dalej. Nie wspominam już o klubach, które całkowicie nie odpowiadały klimatem!
Skromnie chce też stanąć w obronie nieletnich i zaznaczyć, że spora garstka fanów jrocka nie dobiła jeszcze do pełnoletności ^^' W samej imprezie chodzi o zabawe. Nie trzeba ściskać się ze wszystkimi i padać sobie w ramiona, cio ne?
Sro Mar 19, 2008 11:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rhunaya



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
nie no. ja tez uwazam ze w gruncie rzeczy Bazyl nie jest takim zlym rozwiazaniem Very Happy SEX DRUGS AND ROCK'N'ROLL Very Happy i z cala pewnoscia bedzie stanowil ciekawe zyciowe doswiadczenie dla wszystkich nieletnich fanow/fanek j-rocka Very Happy
mam tylko nadieje ze uda mi sie to zobaczyc Smile
Sro Mar 19, 2008 11:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Agreed ^O^/
W ogóle to uduszę, jak się nie zjawisz Razz
Z tego co pamiętam początek maja to okres matur, ale chyba sobotni wieczór nikogo nie pogryzie, prawda? ^^
Sro Mar 19, 2008 21:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rhunaya



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
o jak rany!!!! Nazgul!!!! posadzasz mnie o bycie maturzystka???? jestem w siódmym niebie - możesz tak częściej!! <rotfl>
a na powaznie, to prawdopodobnie wyjade i nie wiem czy uda mi sie wrocic, choc na pewno bede sie starac. ale moje requesty co do Buck-Ticka pozostaja niezmienione!
Sro Mar 19, 2008 22:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Nie nie nie >.< Nie miałam na myśli tego, że jesteś maturzystką XD W życiu nie dałabym Tobie 18 lat Razz (? chyba w tym wieku pisze się maturę.... nie pamiętam już >.<) Chodziło mi raczej o czas imprezy i ewentualną liczbę osób... ^^'

Ano właśnie - requesty!
Teraz macie masę wolnego czasu, więc powolutku możecie zamieszczać swoje propozycje utworów i pv ^^
Czw Mar 20, 2008 12:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Czw Mar 20, 2008 12:44
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » organizacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Roaring in the Dark  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online