Forum Roaring in the Dark Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
requesty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » request - muzyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
requesty
Autor Wiadomość
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Etto... No więc lepiej późno niż wcale. Nie musicie oczywiście brac moich wypocin pod uwagę, ale mimo wszystko psotaram się coś to nabazgrać.

the GazettE
- LEECH *_____________________*
- agony
- silly god disco
- hyena
- the social riot machines
*ogólnie jak dla mnie możecie wcisnąć całą dyskografię the gazette :F XD jakakolwiek ich piosenka puszczona na RitD będzie dla mnie wielką radochą ^^*

girugamesh:
- owari to mirai
- crime -tsumi-
- robust conviction
-dekiai

Dir en grey
- child prey
- umbrella

maximum the hormone
- zetsubou billy
- koi no megalover

plastic tree
- Tetris *^^*
- Ghost

Janne da Arc
-Stare
-Curse

an cafe
- wagamama
- maple gunman
- kizuna

lm.c
oh my juliet
rock the lm.c

dio
god forsaken


alice nine
-velvet

d'espy
-mirron
- sixty nine


SUG
-love scream party

lynch.
- i'm sick, b'coz lov u
- lizard


MUCC
-Fuzz
- Libra



dziaaa, więcej pomysłów nie mam w sumie na chwilę obecną XD
jeśli się powtarzają to gomen >_<
Sob Paź 11, 2008 17:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Sob Paź 11, 2008 17:04
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Fajne requesty - niby litania, ale przynajmniej jest coś konkretnego ^^ *tula Pytalskie Maleństwo*

Puszczanie Pury jest nieco ryzykowne z pewnych względów, ale pomyślimy o tym. Natomiast co do gazetto z LEECH'em. Dysponuje tylko ripem z pv'ki, który jest co najmniej za cichy, więc posiadacze lepciejszej wersji proszę walić drzwiami i oknami ^^
Sob Paź 11, 2008 21:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kodo



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
w sumie można by Ghost'a puścić :>

_________________
+ First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man +
Nie Paź 12, 2008 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kazuhiro



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 19
Skąd: Bydgoszcz

Post Odpowiedz z cytatem
... albo Hate Red Dip It (nega to posi version)

zapomniałem o jednym wesołym kawałku:
OZ - S.I.N

Nazgul - czy uda się wcisnąć - oczywiście jak mi się uda ściągnąć - Ambivalent Ideal, lyncha ??

_________________
what is the truth?
Nie Paź 12, 2008 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DieZu
exmortis


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 139
Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team

Post Odpowiedz z cytatem
wiesz, Ambivalent Ideal jeszcze nawet premiery nie miało a i tak już na naszej liście tego co polecieć musi! ^_________________^ ostatecznie choćby przed 20 ale będzie na pewno jak tylko dostaniemy go w łapki w stosownym czasie, a myślę, że nie powinno być z tym większych problemów Wink

_________________
生きるという名の証を・・・
Nie Paź 12, 2008 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Kodo



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
oby nie było Razz różnie to bywa xD

_________________
+ First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man +
Nie Paź 12, 2008 13:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DieZu
exmortis


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 139
Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team

Post Odpowiedz z cytatem
ależ Kodo, bądźmy dobrej myśli^_____^ trzy dni po premierze to dużo czasu, naprawdę myślę, że będzie^^

_________________
生きるという名の証を・・・
Nie Paź 12, 2008 18:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Z pewnym względów? Tzn. O.o ? Ghost aż takie spokojne nie jest, żeby można było przy nim usnąć xP

Ja Leecha mam, ale to też tylko z PVki chyba, ale mnie i to zadowala xD Ale rozumiem - na imprezie nie wypada puszczać muzyki o kiepskiej jakości >.>
Nie Paź 12, 2008 20:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
jakby nie patrzec to cala tworczosc palstic tree to takie smecace pitu-pitu idealne do spania. PT cudownie nadaje sie do dzialu requestow z balladami i smetami.

ps. ide na koncert zespolu, za ktorego tworczoscia nie przepadam... ciekawe. O_o'
Pon Paź 13, 2008 07:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm... to zupełnie inaczej niż ja. Nie przepadam za twórczością Pury, więc twardo postanowiłam, że nie zjawię się na koncercie. Zresztą taka ilość smęciarstwa mogłaby mnie zabić XD
Pon Paź 13, 2008 08:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
XD idźcie Wy! No dobra, każdy lubi coś innego XD

Kurde XD
Do requestów dopisałabym jeszcze girugamesh - break down, ale nie wiem czy też uda Wam sie znaleźć dobrej jakości >.>
Pon Paź 13, 2008 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DieZu
exmortis


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 139
Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam rip z PV ale to pewnie nie przejdzie przez ostrą selekcję Nazgulowego ucha xDD

_________________
生きるという名の証を・・・
Pon Paź 13, 2008 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Gdybym się uwzięła pewnie by przeszło, tylko że wówczas musiałabym pilnować listy i w odpowiednim momencie zrobić głośniej -__- Miejcie litość XD
Pon Paź 13, 2008 23:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zergadis0



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 67
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Ok, singiel ambivalent Ideal w końcu na torrentach, więc ściągnąłem i jeżeli jeszcze nie jest za późno to dorzucam do swojego requesta, ale... nie ambivalent Ideal tylko b-side'owe DOZE.
Pią Paź 17, 2008 23:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pią Paź 17, 2008 23:57
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » request - muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Roaring in the Dark  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online