Forum Roaring in the Dark Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Dir en grey - dojazd do Warszawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Odpowiedz do tematu    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dir en grey - dojazd do Warszawy
Autor Wiadomość
DieZu
exmortis


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 139
Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team

Post Odpowiedz z cytatem
ja niestety pasuję. dla mnie to za droga broszka, bo praktycznie dwa razy tyle co pociągiem na ulgowych - nie stać mnie, tym bardziej jak mam myśleć o późniejszych wakacjach. gome.

_________________
生きるという名の証を・・・
Wto Cze 02, 2009 21:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Reklama







Wto Cze 02, 2009 21:35
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Czyli szukamy 8 osoby do kompletu. Jacyś chętni?

Chociaż z tego co wiem Riel chciała dojechać jedynie do Warszawy, więc w drodze powrotnej zwalnia się jedno miejsce dla koleżanki Inari-sama... Czemu myślenie jest takie skomplikowane >_<

_________________
Wto Cze 02, 2009 21:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Na początku chciałam bardzo przeprosić za poniższą wiadomość. Okazało się, że nie tylko wygoda jest ważna. Wycofuje się z organizacji transportu. Wszystkie dane i kontakt do firmy mbus przekazuje GrayLady

Jeśli te 6 osób ma nadal w planach zamówić busa, obecna cena za miejsce to 174 zł.

Przepraszam.

_________________
Sro Cze 03, 2009 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
no i sie zrobila cisza...

moi drodzy. macie dwa dni na przemyslenie i w piatek wieczorem oczekuje konkretow - kto jedzie busem.

jesli nikt nic nie napisze i nie bedzie zadnego odzewu (deadline - piatek, 20:00) to odwoluje busa i kazdy jedzie na wlasna reke. howgh!

ps. nie biore w ogole pod uwage postow w stylu:
- 'chyba pojade ale jeszcze nie wiem'
- 'nie jestem pewna, ale tak na 50% to tak'
- 'nie moge teraz udzielic informacji ale jesli zaczekacie z tym jeden dzien to...' tra-la-la-la...itp
- ... pierdu-pierdu i tak dalej.

KONKRETY!
Sro Cze 03, 2009 21:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PukiPuki



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
kurka specjalnie się zalogowałam by to napisać><
dlaczego zawsze wszytko musi się sypać taki piękny plan dojazd busem a tu nagle ludzie ''wymiękają'' z różnych powodów;/ wiadomo każdy robi to co uważa za stosowne ....mam nadzieje że może jacyś chętni znajda się by dobić do tej magicznej liczby 8*___* jak dla mnie dojazd busem jest mega komfortowy cena wyższa niż pociąg no ale pociągiem nie dojedziecie pod sam klub a potem ładnie was nie odwiezie pod same drzwi....kwestia wyboru lepiej trochę przepłacić a mieć święty spokój
ja tam się pisze Gray:) będę śledzić uważnie ten watek i liczę ,że SIĘ UDA!!!!!
Sro Cze 03, 2009 22:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
chciabym sie dowiedziec czy:
- kuroi_hitsuji + 2 osoby
- Inari-sama + koleżanka
to nadal aktualne?

jesli tak to razem z nimi, PukiPuki i ze mna to by bylyo 7 osob.
Czw Cze 04, 2009 13:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroi_hitsuji



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
PukiPuki to jedna z 'moich' dwóch osób. Czyli nadal pozostaje nas 6. Jeśli znajdą się jeszcze te 2 osoby do kompletu, to aktualne. Jeśli nie, to niestety - za drogo Sad

_________________
"sami tworzymy swoją rzeczywistość"
Czw Cze 04, 2009 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PukiPuki



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
no właśnie;) kurde ><
Czw Cze 04, 2009 16:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrayLady23
cerber


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 157
Skąd: Poznan

Post Odpowiedz z cytatem
no coz... godzina 20:00 dawno temu minela a nikt niczego nie napisal.

W zwiazku z powyzszym - odwoluje busa i kazdy dojezdza na wlasna reke.
Pią Cze 05, 2009 22:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inari-sama



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Szamotuły

Post Odpowiedz z cytatem
Kurde a akurat nie było mnie na forum...szkoda, że nie jedziemy razem...przez to mam teraz problem bo nie mam zielonego pojęcia jak tam dojechać xD
chyba, że wszyscy się zbierzemy i pojedziemy pociągiem.

_________________
Pią Cze 05, 2009 23:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
wipe
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
Knut347.3BettCHAPWehrDaviScotPerfMastGitaNintMantMichTescJuanLizaRoseDiamTescFabrSchoJeweBibe
DekoMoreXVIIXVIIRobeCrisGeorCeliSamuColoTicoDiscBrazXVIICharOligHaroMexxNintwildTescJuicKind
MurnBonuAmarMariThumGrimAlanEnzoJohnJohnKoffMBTIVocaOsirBrixPaliJoniBodyQuiksizeTallPushTras
PaulJoliVentELEGAltaFeliSelaZoneElegPaliZoneZoneWeniAlexMundcustZoneSponOxfoAlexRichZoneRich
WennZoneHereZoneZoneZoneCBTAZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamZoneZoneZone
ZoneIntehromWINCmadeFANTHotpSeleRelesummFirsCartXVIILiedBestJohnWateSQuiSTARFORDLNSFDimeKlez
ValiTUSCStonAngeHautWarhAvenTeacWindWindLEGOsupeTefaBonuFrisLaurBonuRockLukiLongPearJeweOmry
DaviversDreaGerhGeorAcadEmilXVIIBetwSchuBusiKonfCedrPlacSergTimeHarrJSBaJeffTigrJoseArthLefe
inteJacoFranKlauAdriDeatKingBirdMichCoreLumeSoulNaruWondJohnJeweJohnViveMichAnthSereWINCWINC
WINCValeJonaBeebNoboXVIIAlfowwwrNickHearWindhousSpectuchkasThesMeir
Nie Sie 14, 2022 16:11
Reklama







Nie Sie 14, 2022 16:11
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Roaring in the Dark  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online