Forum Roaring in the Dark Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
WYZWANIE! aka para-para :>
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » WYZWANIE! aka para-para :> Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
WYZWANIE! aka para-para :>
Autor Wiadomość
Kodo



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nazgul, za bardzo się w swój licencjat wczułaś xD

_________________
+ First The Man Takes A Drink, Then The Drink Takes A Drink, Then The Drink Takes The Man +
Pon Lut 16, 2009 14:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pon Lut 16, 2009 14:56
DieZu
exmortis


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 139
Skąd: DIR EN GREY Polish Street Team

Post Odpowiedz z cytatem
Nazgul napisał:
Ej, zaraz zaraz - ale jeśli oskarżony przyzna się do winy, to należy złagodzić kare, a nie od razu tak brutalnie z palcami między żebra Evil or Very Mad Chociaż i tak lepsze to niż katowanie balladami XD Cienka z Ciebie inkwizytorka - zerowy poziom zastraszenia Razz

spoko maj Dir, rozkręcę się Laughing poza tym, wybacz, ale póki co nikt mnie na inkwizytorkę nie uczył Razz

_________________
生きるという名の証を・・・
Pon Lut 16, 2009 19:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Piekare czytała? Czytała. To niech nie pisze, że nic o inkwizycji i jej metodach nie wie Razz
Swoją droga ciekawa jestem jak szybko zmęczyłby Cię Młot na czarownice (ten podręcznik inkwizytorski, nee) XDDDD

Dobra, dosyć spamu Razz

_________________
Pon Lut 16, 2009 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
XDDD
kurde szkoda, że nie będzie próby generalnej, bo ja mam takie małe niedomówienie w tym filmiku, co do tego tańca, trochę mnie to dręczy xD no nic, najwyżej każdy zrobi w inną stronę hahaha xD
Pon Lut 16, 2009 23:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Niedomówienia możemy konsultować nawet w czasie imprezy ^^ Służę pomocna radą.

Najlepiej uczy się z wersji mirror, bo wtedy robisz za lustrzane odbicie tych dwóch pań ^^

_________________
Wto Lut 17, 2009 00:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Ta mam wersję Mirror, tylko one tak jakby w jednym momencie się pomyliły, nie?XD no nic to skonsultuję się na ritd z Tobą ^^
Już coraz bliżej, mwah, mwah ^_^
Wto Lut 17, 2009 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
No mylą się. Ogólnie pani w okularkach ma mniej wpadek, ale przyznaje racje - w pewnym momencie trzeba samemu połapać się kiedy, co i z czym Razz
Na imprezie obgadamy niecierpiącą zwłoki sprawe ^____^

_________________
Wto Lut 17, 2009 22:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kuroi_hitsuji



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również mam tam kilka wątpliwości, więc jeśli mogę, to też się piszę na konsultacje Smile

_________________
"sami tworzymy swoją rzeczywistość"
Sro Lut 18, 2009 13:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
A będzie jakiś dostęp do tego filmiku w czasie imprezy? *jak zwykle ma milion pytań xD* Bo z filmikiem to łatwiej będzie, hah xD
Sro Lut 18, 2009 13:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazgul
exmortis


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 268
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Maleństwo, a po co Ci filmik? Masz jeszcze całe 2,5 dnia do nauki ^^
Poradzisz sobie na bank!

_________________
Sro Lut 18, 2009 16:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexia



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Nie jest źle już sporo umiem xDDDDD jeszcze do wczoraj nie wiedziałam czy przyjadę ale teraz już na 100%

aka ^^
Czw Lut 19, 2009 11:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nyahiru



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
ARIGATOUUU! : D Para-para mi się cholernie spodobało! Na następnej edycji też będzie, prawda? ^_____^
Nie Lut 22, 2009 20:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aniloratka



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
moje para-para było takie para : ) nie przygotowałam się i musiałam wyglądać śmiesznie :p
ale ogólnie to fajna sprawa i chętnie powtórzę to na następnej edycji : )
Pon Lut 23, 2009 12:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ScreamYourself



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 36
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
haha to bylo smieszne ^^ stalam i patrzalam z boku bo nie umialam xD
Pon Lut 23, 2009 14:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Pon Lut 23, 2009 14:20
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Roaring in the Dark Strona Główna » WYZWANIE! aka para-para :> Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Roaring in the Dark  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online